Deelnemers

Anke Appel

Gelukskoffer
Bestuurder

Anne Marie Backes

KCR
Directeur-bestuurder

Eline Bakker

VOS/ABB
Junior Beleidsmedewerker Identiteit, Burgerschap en Levensbeschouwing

Ilja Bakker

DaVinci Eemland
Groepsleerkracht / Internbegeleider

Reggie Berkers

Lerarenopleiding Sittard
Lerarenopleider

Nienke Bijlsma

Onderwijs in Zicht
zelfstandig onderwijskundig adviseur

Albert de Boer

IJsselgroep
Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, Spreker, presentator en inspirator

Saskia Boerkamp

BOOR/RVKO Park16hoven
Adjunct-directeur

Saskia Boerkamp

BOOR/RVKO Park16Hoven
Adjunct-directeur

Yvonne Boessenkool

CSG Reggesteyn
leerkracht maatschappijleer

M. Bos

De Toonwerkplaats
Ontwikkelaar vernieuwend kunstonderwijs

Mark Bos

Arkade
onderwijsbegeleider identiteit en levensbeschouwing

Ed van den Bosch

Merkelbachschool
Management ondersteuner

Wilma Bouhof

Bornego College
Docent

Frederique van Breugel

Coornhert Gymnasium
Docent Nederlands / coördinator onderbouw

Jasja van den Brink

Raafels & Down to Earth
onderwijscoach- en trainer

Joke Broekema

Basisschool Calluna - stichting Proominent
Schoolleider

Cecile de Bruin

Talentig
Specialist begaafdheid, coach en leerlingbegeleider VO

Marcelle de Bruin

Infinite Possibilities BV
produktontwikkelaar/ondernemer

Hans Buijze

Geen
ex-rector

Rafaela Coster

IMC Weekendschool
Conceptbegeleider

Katja van Dalen

NatuurlijkBegaafd
eigenaar

J.J van Dam

Ichthus College
Voorzitter College van Bestuur

J.J. van Dam

Ichthus College
Voorzitter College van Bestuur

Isis Dijkstra

Op Dreefschool
leerkracht en vreedzameschoolcoordinator

Betty Driehuis

Stg. Culturele Droomwevers
ontwikkelaar lesmateriaal

Mariëtte Eijkelestam

Bureau Talent
docent / leerlingbegeleider / trainer

Ellen Eijkholt

RSG Tromp Meesters
docent scheikunde en decaan vwo

Willem Hans Elbrecht

Openbaar Onderwijs Zwolle
Coach leerroute 10-14, Leerkracht, weerbaarheidtrainer én clown

Daniela Fasoglio

SLO
Leerplanontwikkelaar

Melissa Gerth

Stichting Talud
Project & Investment assistant

Kaat Goderie

Ministerie van OCW
Beleidsmedewerker

Susanne Goossens

Leidsche Rijn College
docent Nederlands

Josine Gootjes

Coornhert gymnasium
Docent

Isolde de Groot

Universiteit voor humanistiek
Universitair docent

Mans van der Heide

OBS Steigereiland
plusklas leerkracht en coordinator

Leenette Hendriks

BS De Groenling
Directrice

Sharon hermans Hermans

BS De Groenling
Kwaliteitsmedewerker

Sanne Hers

Basisschool Park16Hoven
Leerkracht

Reineke Hesselt van Dinter

Hyperionlyceum
docent, zorgocoordinator

Lara ten Hooven

VO-Haaglanden
Groepsleerkracht praktijkonderwijs

Desirée Houkema

Informatiepunt Onderwijs & Talentontwikkeling (SLO)

Isadora Huber

PO-Raad
Beleidsadviseur

Selma Huitema

ZZP
Onderwijsadviseur

Yvonne Janssen

Informatiepunt Onderwijs & Talentontwikkeling (SLO)
Leerplanontwikkelaar

Truus van der Kaaij

Truus van der kaaij / mooibegaafd